Zabiegi Podstawowe

Profesjonalne, firmowe zabiegi w gabinecie kosmetycznym mają na celu optymalne wprowadzenie w skórę składników czynnych, przy jednoczesnym harmonizowaniu przepływu energii, co umożliwia zastosowanie starannie wybranych technik manualnych. Zabiegi w salonie Promesse wykonywane są przy użyciu preparatów firmy JANSSEN, które to produkty charakteryzują się wyjątkową skutecznością, a otrzymany efekt jest trwały.

Zabieg odżywczy (płat kolagenowy)

Salon oferuje kilkanaście odmian masek w postaci płatów kolagenowych z czystego oryginalnego kolagenu z dodatkiem różnych ekstraktów i witamin znacznie polepszających efekt końcowego zabiegu na każdy problem skóry.

Zabieg odżywczy (biomatrix)

Z zastosowaniem produktu pielęgnacyjnego na bazie alg i fitoskwalenu, z dodatkiem roślinnych substancji biologicznie czynnych, który nie zawiera konserwantów i dodatków zapachowych. Działanie każdej maski żelowej można zintensyfikować poprzez dodanie koncentratów w ampułkach, lub żelowych w zależności od konkretnych potrzeb klientki. Matrigel zostaje aktywowany a jego składniki uwalniane z chwilą aplikacji płynu. Maska “roztapia” się na skórze przyjmując postać żelu. Biomatrixy zapewniają poprzednio nieosiągalny poziom bezpieczeństwa i komfort stosowania.

Zabieg nawilżający (algi)

Fitogenowe maski w proszku stanowią unikalną możliwość przywracania skórze zdrowia i piękna poprzez usuwanie zrogowaciałego naskórka oraz regeneracji i zwiększenia witalności głębokich warstw skóry przy zastosowaniu składników pochodzenia naturalnego. Wykorzystują enzymy zawarte w owocach, pierwiastki oligoceńskie, sole wapnia, algi, wyciągi roślinne i wit. C. Kompleks chłodzący na bazie mentolu pobudza krążenie. Szeroki asortyment pozwala na zastosowanie ich do każdego rodzaju skóry.

Zabieg rewitalizujący na okolice oczu

Z wykorzystaniem alg i koncentratów w ampułkach. Z racji prostego sposobu użycia mają one bardzo szerokie zastosowanie zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w pielęgnacji indywidualnej. Stosuje się je, gdy skóra wymaga szczególnie intensywnej i szybko działającej pielęgnacji. Powodów dostarczenia skórze silnie stężonych substancji biologicznie czynnych jest wiele: stres, wpływy otoczenia, uszkodzeń słonecznych, objawy starzenia się, zmarszczki itp. W tym celu w ofercie salonu znajduje sie gama ampułek “SKIN EXCEL” zawierających stężone substancje biologicznie czynne, bardzo szybko wnikające w skórę, przez co pozwalające uzyskać szybkie, widoczne i trwałe efekty.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart