Co to są rzęsy Xtreme Lashes®?

Rzęsy Xtreme Lashes® to semipermanentne (to znaczy półtrwałe, czyli trwałe w pewnym zakresie czasu – utrzymujące się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone) przedłużenia rzęs wykonane z pojedyńczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Przyklejane są pojedyńczo, rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia. Rzęsy Xtreme Lashes® mogą być przytwierdzane wyłącznie przez specjalistów. Ich aplikacja samemu lub przez osoby nieprzeszkolone jest stanowczo odradzana.

Z czego są wykonane rzęsy Xtreme Lashes®?

Rzęsy Xtreme Lashes® są wykonane z poliestru, którego zaletą jest trwałość. Ponadto tworzywa sztuczne rzadziej niż inne materiały wywołują uczulenie ludzkiej skóry. Testy wykazały częstsze występowanie niekorzystnych reakcji u osób, których rzęsy były przedłużane z użyciem włosów zwierząt, na przykład norek.

Jak wyglądają i zachowują się rzęsy Xtreme Lashes®?

Jeżeli zostaną właściwie przytwierdzone, rzęsy Xtreme Lashes® wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Każdy zabieg stylizacji rzęs jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Nasze rzęsy dostępne są
w 12 kolorach: m. in. czarne, ciemnobrązowe, brązowozłote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe, fioletowe, cytrynowe i pomarańczowe, w różnych rozmiarach – od 6 mm do 17 mm i w czterech grubościach. Mają dwa stopnie podwinięcia: naturalny i mocniej podkręcony. Różne długości rzęs syntetycznych są podczas aplikacji tak dobierane, aby wiernie oddać kształt naturalnej linii rzęs. Grubość zastosowanych rzęs Xtreme Lashes® zależy od stanu i grubości rzęs klientki, ale również od jej osobistych preferencji. Na efekt końcowy składa się zatem wiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając
mu szczególną wyrazistość.

Rzęsy Xtreme Lashes® zostały opracowane, aby w niedostrzegalny sposób naśladować rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu można mieć pewność, że będą nie do odróżnienia od prawdziwych.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart